Czym są hologramy kolekcjonerskie do legitymacji studenckiej?

Młodzi uśmiechnięci studenci pracujący nad projektem na studia

Naklejki studenckie przedłużające ważność Elektronicznej Legitymacji Studenckiej cieszą się coraz większą popularnością wśród kolekcjonerów. Czym różnią się hologramy kolekcjonerskie od wydawanych studentom w dziekanatach uczelni wyższych? Sprawdź, dlaczego warto zbierać kolekcjonerskie naklejki do legitymacji studenckiej.

Niniejszy artykuł powstał dzięki wsparciu serwisu nicebaby.pl

Naklejki studenckie, a hologramy kolekcjonerskie – czym się różnią?

Od kilku lat dokumentem potwierdzającym status studenta jest Elektroniczna Legitymacja Studencka, która wyglądem przypomina dowód osobisty. Tradycyjną, papierową legitymację zastąpił dokument elektroniczny, a pieczątki przedłużające jej ważność zastąpiły specjalne naklejki ELS. Studenci I roku wszystkich uczelni publicznych i niepublicznych w Polsce otrzymują legitymację ELS, potwierdzającą tożsamość studenta i umożliwiającą korzystanie z wielu atrakcyjnych zniżek. Naklejki do legitymacji ELS wydawane są w dziekanatach uczelni i przedłużają ważność legitymacji na kolejny semestr. Aktualny hologram studencki pozwala korzystać z ulgowych biletów w komunikacji miejskiej, PKP, PKS, rabatów w księgarniach akademickich, zniżek w instytucjach kultury, obiektach turystycznych, sportowych, klubach, lokalach gastronomicznych, punktach handlowych i usługowych. to nic innego jak naklejka ELS dostępna w specjalistycznych sklepach internetowych dla kolekcjonerów. Naklejki kolekcjonerskie studenckie różnią się od tych wydawanych studentom jedynie zastosowaniem: mogą być sprzedawane jedynie do celów kolekcjonerskich. 

Jak wygląda oryginalny hologram kolekcjonerski do legitymacji ELS?

Zbieranie hologramów kolekcjonerskich do legitymacji studenckiej nazywane jest filatelistyką XXI wieku, ze względu na stale rosnące zainteresowanie. Tworzenie wyjątkowych zbiorów cieszy się popularnością również wśród osób, które nigdy nie studiowały, dlatego warto wiedzieć czym charakteryzują się oryginalne naklejki na legitymację studencką. Hologramy ELS wydawane w dziekanatach muszą posiadać wymagane przez Ministerstwo Edukacji i Nauki oznaczenia takie jak:

  • wymiary 9mm x 10mm,
  • laserowo nacinaną datę ważności,
  • zabezpieczenie przed ponownym naklejeniem w postaci plastra miodu,
  • znak RP i znak orła w technologii 2D/3D,
  • ośmiocyfrowy numer seryjny, gdzie trzy pierwsze cyfry oznaczają kod uczelni, a pięć kolejnych numer porządkowy poszczególnego naklejki.

Kolekcjonerskie hologramy na legitymację studencką są identyczne, jak wydawane co semestr studentom uczelni wyższych. Naklejki kolekcjonerskie, jak sama nazwa wskazuje różnią się jedynie przeznaczeniem. Jak zatem zdobyć oryginalne hologramy kolekcjonerskie do legitymacji studenckiej? 

Gdzie można zdobyć kolekcjonerskie naklejki na legitymację ELS?

Zbieranie naklejek do legitymacji ELS to ciekawy pomysł na hobby i jednocześnie możliwość sentymentalnego powrotu do czasów studenckich Aktualny hologram kolekcjonerski to również niebanalny pomysł na prezent dla znajomego absolwenta. Na portalach aukcyjnych i lokalnych grupach w social mediach można znaleźć wiele ogłoszeń oferujących naklejki studenckie do celów kolekcjonerskich, ale wybrać profesjonalny sklep internetowy dla kolekcjonerów, gwarantującym autentyczność oferowanych hologramów. Na hologramykolekcjonerskie24.com dostępne są wyłącznie oryginalne hologramy na legitymację studencką wszystkich polskich uczelni wyższych. W ofercie cieszącego się zaufaniem kolekcjonerów sklepu, znajdziesz naklejki studenckie na  aktualny semestr lub z edycji archiwalnych w atrakcyjnych cenach i z szybką dostawą na terenie całego kraju. Zobacz bogatą ofertę naklejek ELS i rozpocznij przygodę z wyjątkowym hobby na miarę XXI wieku lub powiększ swoją kolekcję o najnowsze hologramy kolekcjonerskie na legitymację studencką. Sprawdź ofertęPodobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *